Департамент культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР"

З Днем Народження ДЕРЖПРОМ!!90 років

З днем народження, Держпром!

Позивні Харківського радіо сповістили про початок свята, яке відбувалося 19 вересня у Театрально-концертному центрі (вул. Сумська, 25). І на великому екрані (розміром зі всю сцену) перед очима присутніх постав Держпром, Чоловік і Хлопчик (Михайло Крамаренко і Данило Сідько), що ідуть повз будівлю Держпрому та ведуть діалог, який продовжують на сцені, ніби вийшовши з екрану, зі словами: - З днем народження, Держпром!

Це гасло звучало неодноразово під час урочистостей і концерту, з нагоди 90-річного ювілею Будинку Державної промисловості.
Держпром – архітектурний шедевр, перший на території Європи хмарочос, побудований з монолітного залізобетону в рекордні терміни, за два роки мало не вручну, з неабиякою історією. А забезпечують життя будівлі трудівники «Виробничо-експлуатаційного підприємства «Держпром» – працівники теплопункту, будівельники, електрики, слюсарі, сантехніки, столяри, працівники авторанспортного підприємства, прибиральники. Їм теж був присвячений фільм.

Трудівників-ювілярів привітали голова облдержадміністрації Юлія Олександрівна СВІТЛИЧНА, голова обласної ради Сергій Іванович ЧЕРНОВ і директор ВЕП «Держпром» Микола Васильович ЧЕХУНОВ. Керівники області вручили ювілярам нагороди та відзнаки.

Як і годиться, на площі-сцені перед Держпромом, постійно присутнім на екрані, відбувся великий святковий концерт. Своє мистецтво ювілярам та усім присутнім подарували заслужені артисти України Вікторія ВЄННІКОВА, Олексій ГАВІНСЬКИЙ, Олег ЛЄТЕНКО, лауреат міжнародних і національних конкурсів Оксана СОБОЛЄВА, лауреат Міжнародного фестивалю-конкурсу виконавців естрадної пісні «Жива вода-2018» дует «ТАНДЕМ» у складі Ольги РОСЬ та Ірини ПРОХОРЕНКО, народний художній колектив вокал-шоу-бенд «СУЗІР'Я», керівник Олена АПАРІНА.
Жаданим учасником концерту був Великий академічний Слобожанський ансамбль пісні і танцю, який виконав запальні пісні, танці та інструментальні твори. 
На кінець свята всі учасники концерту виконали пісню «Госпром» на вірші Олександра Савенка і музику Дмитра Новічонка.