Театрально-концертний центр прагне налагодити взаємовигідні відносини з театральними колективами на високому професійному рівні. Всі наші партнери користуються особливою гостинністю Центру.
Театр «Может быть»
5 жовтня 2005 року вважається днем народження нашого театру.
Свої перші спектаклі актори почали грати ще, будучи студентами Харківського інституту мистецтв. Тоді, звичайно, вони не називали себе театром «Может быть», було просто величезне бажання грати. В результаті, за п'ять років навчання, вони поставили чотири повноцінних вистави. Напевно, тоді вже актори почали розуміти, що та атмосфера довіри і поваги один до одного, яка зародилася в інституті, не повинна розчинитися разом з його закінченням.
Ось тоді, восени 2005 року, актори і вирішили спробувати зіграти на професійній сцені спектакль «Злочин і кара». Таким чином, останній спектакль в інституті, став першим на професійній сцені.
На сцені театрально-концертного Центру проходять вистави: «Коуч по чудесам», «Империя ангелов», «Станция бесконечная», «Проект жона», «Міраж», «Селфі з Богом».
Театр «Post scryptum» Степана Пасічника
Харківський Театр «Post Scriptum» - один з небагатьох недержавних професійних репертуарних театрів Харкова, кредо якого – вистави українською мовою.
Театр засновано у 1999 році. З 2009 року при Харківському Театрі «P.S.» працює студія.
Степан Пасічник - художній керівник та засновник Харківського театру "P.S.", актор, заслужений діяч мистецтв України, головний режисер Харківського театру імені Шевченка. Світлана Пасічник, режисер театру «P.S,», театральний педагог, автор концепції Екологічного Театру Майбутнього.
В доробку Степана Пасічника близько шістдесяти зіграних ролей та більше п'ятдесяти поставлених вистав.
Окрім цього Степан Пасічник викладає режисуру для студентів Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського.
«Бавтеся!» - улюблена і незмінна фраза, яку знає кожен актор та студент Степана Володимировича. Все життя він надихає, провокує, випромінює та досліджує справжні почуття.
Про плани театру на новий театральний сезон 2021/2022:
Вже розпочато роботу над створенням одразу двох вистав: «Оргія» за однойменною п’єсою Лесі Українки в межах проєкту УКФ «Шляхи рівняйте духові Його». Леся Українка: погляд зі Сходу», а також «Година тиші» – за п’єсою французького драматурга Флоріяна Зеллера.
Окрім того, в планах театру повернення до репертуару вистав «Сніг у Флоренції», «Гей, хоча б хтось» та рестарт знакової для театру «P.S.» вистави «Повернення Амількара».
«P.S.»-Школа проводить театральний інтенсив – практикум «Читаємо, аналізуємо, граємо казки народів світу». «Наша Театральна Забава - це освіжаючий душ для ваших почуттів, інтелекту та «м’язів Душі»!
Вистави театру користуються великою популярністю серед глядачів, це «Циганська Муза», Урочиста вечеря під Новий рік за мій рахунок», «Старший син», «Екскомеді літньої ночі або який дурний весь рід людський», «Вечеря для дурня».
https://www.facebook.com/teatr.postscriptum
Театр "SaXaLin UA"
Театр SaXalin UA - недержавний театр, де зібралися професійні актори різного віку, різних шкіл, різних театрів. Його основні риси - новаторство, постійне прагнення до експериментів і нових прийомів в театральному мистецтві. Творчий колектив театру тісно співпрацює з іншими молодіжними театрами міста, бере участь в міжнародних фестивалях.
Дуже незвичайна подача, досить актуальні теми, присутність гумору, взаємодія з глядачем. Інтригує. Іноді заворожує.
Перша прем'єра вистави в харківському театрі «Сахалін» відбулася навесні 2010 року. Вистава мала назву «Над прірвою в житі», поставлений за однойменним твором відомого американського письменника Дж. Селінджера.
Напередодні свого 5-річного ювілею театр поставив довгоочікувану прем'єру - виставу «ТИ SVO», яка набула величезну популярність у багатьох країнах світу. Головна тема вистави, про що не важко здогадатися з її назви, присвячена відносинам двох статей - чоловіки і жінки.
З великим успіхом проходять вистави:«Ігри для дорослих», «Кися»
«Ти SVO», «Рожи», «ЖеЗеЛе».
Театральна майстерня – студія Максима Голоскова.
Максим Голосков - талановитий київський актор, режисер театру та кіно.
Цікаві, інтригуючі вистави: «ВОР ( комедія помилок)», «Не дайте мені повіситись», «Порвали Парус. Висоцький», «Люблю твої спогади».
Театр «Прекрасні Квіти»
Театр «Прекрасні Квіти» - недержавний професійний театр, який був створений в 2011 році випускниками Харківського університету мистецтв ім. І. П. Котляревського (Артем Вусик, Ігор Ключник, Денис Чмельов). У цьому ж році ними був заснований унікальний жанр Фанк-Футуризм, в якому театр працює і донині. У 2012 році до основного складу «Прекрасних Квітів» приєдналися Сергій і Сніжана Бабкін, а в 2013 - Оксана Черкашина.
Творчі інтереси колективу спрямовані на розвиток театрального мистецтва міста та країни, підняття його на високий рівень, шляхом гармонійного злиття старих і нових театральних форм і технік.
Новаторство, креатив, цікава подача в виставах: «Дракула», «ЖиР», «Alice in Wonderland», «Антон та Наталка у пошуках сенсу життя».
https://www.facebook.com/theatre.ukraine
Театр «Нафта»
Театр «Нафта» - альтернативний незалежний театр, створений у Харкові в 2018 році.
«Нафта» є відкритою театральної платформою, де немає фіксованої трупи і класичних канонів. Актори, режисери, музиканти, хореографи, художники можуть приєднатися до «Нафти» зі своєю ідеєю, зібрати команду і реалізувати новий театральний проект.
Замість звичних історій з лінійним сюжетом тут - актуальні теми і інтерактивність, замість традиційних прийомів драматичного театру - переосмислення, дослідження і ризик. На сцені актори вступають в діалог з глядачами, піднімають актуальні соціальні теми і спонукають людей задавати питання, приймати участь у дійстві.
«Нафта» - це про відкритість, експерименти, пошук нових форм і творчої синергії.
На YouTube-каналі можна знайти записи цікавих лекцій акторів театру на такі теми: «Взаємозв’язки між культурою та політикою», «Дослідження в театрі: як збирати історії для вистави», «Діти пострадянського простору». «Історія травм українського театру», «Екологічний діалог поколінь в театрі», «(Пост)документальний театр в роботі з травматичним досвідом».
https://www.youtube.com/channel/UCdah6GD2YtMMJo__xwW1SjA/videos
Приємного перегляду!
Творча синергія, цікаві театральні знахідки в виставах : «Apollo», «Страждання на Гончарівці».
https://www.facebook.com/teatr.neft/
Театральна компанія Романа Панченко
В 2018 році Романом Панченко - сином легендарного театрального діяча В'ячеслава Панченко, заснована Незалежна театральна премія https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=354285855260458&id=175606956461683
Премія є професійною, присуджується за досягнення в галузі театрального мистецтва і вручається один раз на рік, 6 вересня, в день народження В'ячеслава Миколайовича Панченко.
Талантливі актори, цікавий матеріал, позитив в виставах: «Ті ще Зайчики», «Шерлок Одружився».
https://www.facebook.com/theatreintwohands/
Театр «GODO»
Студія-театр GODO була заснована в 2012 році у Харкові і спочатку позиціонувала себе як студія, яка включає не тільки напрямки театрального мистецтва, але і відео/фото продакшен, арт перформанси, звукорежисуру.
Театр GODO спрямований на відкритий діалог з глядачем - театр компілює різні сфери мистецтва, опираючись на традиційні театральні школи і новітні європейські тенденції.
Що можна сказати про вистави., які хочеться переглядати знову і знову... : «Love is…», «Каліка з острова Інішман».