Департамент культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР"

"Останній концерт у Драмтеатрі": гурт "Бумбокс" зворушив фанів ностальгією за Маріуполем

Напередодні повномасштабного вторгнення, 22 лютого 2022-го, популярний український гурт "Бумбокс" виступав у Маріуполі. Концерт пройшов у тому самому Драматичному театрі, на який менше ніж через місяць російські окупанти скинули потужну авіабомбу, вбивши сотні мирних людей, а менше ніж через рік повністю його демонтували, залишивши від історичної будівлі лише дві стіни.

Музиканти поділилися спогадами про концерт, показавши фото, зроблені того дня. Кадри були розміщені на офіційній сторінці групи у Instagram.

На знімках можна побачити гарну залу Драмтеатру. Послухати українські хіти улюбленого гурту тоді зібралися сотні маріупольців.

А за кілька годин до цього вони разом із фронтменом "Бумбоксу" Андрієм Хливнюком та іншими музикантами стояли на мітингу "За єдину Україну", щоб заявити про суверенітет та цілісність своєї Батьківщини напередодні повномасштабної війни, в яку тоді ще ніхто до кінця не вірив.

Артисти впевнені, що вони повернуться на сцену Маріупольського драмтеатру, який обов'язково відновлять після деокупації міста.