Департамент культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР"

Вистава "НЕ ДАЙТЕ МНЕ ПОВЕСИТЬСЯ"

09.12.2021

Вперше в Харкові! Прем'єра! Гастролі театральної майстерні-студії Максима Голоскова представляють авторську виставу. 
 
Більше ніж вистава "Не дайте мне повеситься" 
 
Дорогий мій глядач. Те, що ти зараз прочитаєш, не дасть тобі і найменшого розуміння того, що ти можеш побачити! P. S. Головний герой. 
 
"Не дайте мне повеситься" це не спектакль, це справжнісіньке життя в самих не справжніх її фантасмагоріях. Де герої на межі своїх можливостей, стосуються до найважливіших питань буття: любові і ненависті, землі і неба, життя і смерті. Де всі жанри переплітаються воєдино, вміщуючи в себе самі неоднозначні образи від класики до сюрреалізму, а сам сюжет настільки динамічний і цікавий, що виходить за рамки людського розуміння. Де кожне слово має значення. Де кожна дрібниця має сенс. Де ти не просто глядач, що спостерігає подання, а частина долі реальної людини, і тільки від тебе залежить, що буде далі. 
 
Відчуй щось більше, ніж просто похід в театр. Доторкнися до того, про що раніше і не підозрював. Проживи те, що ніколи не зміг би приборкати. Стань частиною цієї таємниці разом з нами. 
 
Дорогі Харків'яни! Дякую за запрошення ми знову до Вас з відкритим серцем і великим нетерпінням чекаємо зустрічі!!!  Вас чекає унікальний авторський проект. Ви не залишитеся байдужими! Це більше ніж спектакль! Встигніть придбати квиток і подаруйте собі незабутній вечір.
 
У виставі беруть участь актори театру і кіно: Максим Голосков, Тетяна Волкова, Олександр Хомич, Сергій Карпов, Дмитро Жданов, Рита Яшанова, Ростислав Голуб, Олександр Устюгов, Микита Кузін, Юрій Хрестов, Ігор Косенко...