Департамент культури і туризму Харківської обласної державної адмістрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР"

Ульотна комедія "ВОР. Комедія помилок"

27.09.2021

На численні прохання глядачів!!!
 
 Знову в Харкові! Гастролі театральної майстерні-студії Максима Голоскова.
 
Чи часто до вас входять в будинок без вашого дозволу? Розводять балаган, чіпають ваші речі, зачіпають ваші почуття, а може і щось більше? А чи часто, без цього самого дозволу, в чийсь будинок вриваєтесь Ви? Ми думаємо, що відповідь очевидна, наш шановний глядач...
 
 Тоді Вам надається дивовижна можливість стати співучасником курйозної історії, в якій все йде абсолютно не за планом її витівників і постраждалих, але абсолютно з точки зору карми і фортуни. Ви побачите, наскільки випадковий збіг обставин може виявитися далеко не випадковим, вирішуючи долю кожного персонажа залученого в це лиходійство, а іноді навіть - звести з розуму.
 
 «Вор.Комедія помилок» - це божевільна захоплююча історія, чий запаморочливий сюжет і сенс не залишить байдужим навіть найскептичнішого глядача. А її персонажі діють за межами своїх можливостей. Кожен, хто побуває в цій непересічній історії, відчує на собі цю абсурдність обставин, а може, зуміє знайти і самого себе.
 
Перевірте найпотаємніші куточки ваших почуттів на наявність нудьги і смутку, наш «злочинець» викрав ці негативні почуття. Замість цього ви отримаєте цілий спектр позитивних емоцій і розкриєте для себе великий секрет нашої маленької комедійної історії. Вкради для себе щастя!
 
Дорогі Харків'яни, спасибі за запрошення, ми знову, до Вас з відкритим серцем і великим нетерпінням чекаємо зустрічі!!!