Управління культури і туризму Харківської обласної державної адмістрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР"

Удивительный спектакль "Люблю Твои Воспоминания"

26.09.2020

Кожен куплений Вами квиток буде спрямований на благодійність!
Людям які борються з серйозними захворюваннями, люди похилого віку. бездомні діти ... Ми не будемо перераховувати всі соціальні проблемні прошарки суспільства!
На благодійність тим, про кого сьогодні забув весь світ! Не будьте байдужими! Чекаємо Вас провести незабутній вечір! Адже в цей особливий вечір актори гратимуть виключно для Вас, наш дорогоцінний глядач !!! До цього вчинку нас закликав наш авторський спектакль "ЛЮБЛЮ ТВОЇ СПОГАДИ" заснований на реальних подіях !!! Ми постараємося в цей вечір залишити в Ваших серцях тепло і ніжність! І може бути колись цей вечір стане Вашим "Улюбленим спогадом". Творити добро дуже просто! Для цього потрібно просто почати його творити!

Знову в Харкові! Гастролі театральної майстерні-студії Максима Голоскова.

Після слова "любити" найсолодше слово на світі "допомагати".
Вільям Гібсон

Він і Вона. Скільки історій розказано на цю тему. Він і Вона. Все їхнє життя будувалася на любові. Він і Вона створені одне для одного, дві половинки одного цілого, які, жили душа в душу щасливе життя. Вони могли б спокійно померти в один день. Але іноді доля розпоряджається інакше, і доводиться боротися за право нести своє щастя. Ця тонка, немов зіткана з повітря історія дуже схожа на психологічний аналіз стосунків чоловіка і жінки. Персонажі настільки беззахисні і зворушливі, що неможливо залишитися байдужим від щемливої ​​серце історії. Це історія, яка може трапиться з кожним. Спектакль настільки динамічний, і наповнений життям, що Ви будете сміятися крізь сльози і просто відпочивати душею. Це більше ніж спектакль! Ця історія - ціла доля, характер і життєва філософія. Дивовижний авторський спектакль.

Двоє людей, два життя, два світи і тільки одне бажання - бути разом!

Історія кохання, створена на реальних подіях, підглянута в замкову щілину буття.

У виставі беруть участь чудові актори театру і кіно: Максим Голосків, Тетяна Волкова, Олександр Хомич, Ірина Медведєва, Дмитро Жданов ...

Більше ніж спектакль