Управління культури і туризму Харківської обласної державної адмістрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР"

Мюзикл "Ангелы тоже люди"

20.05.2019

На сцені найталановитіші діти-актори Дитячої Академії Театру, Музики і Кіно м.Харкова. Їх називають ураганом на сцені, їх гра - вибух емоцій, загострення пристрастей, непередбачуваність і унікальність, симбіоз двох атмосфер - актори сцени в діалозі з акторами на екрані!
 
Так вміють тільки вони - ще юні, але вже професіонали театру і кіно!
 
Ви поринете в стихію нереального в реальному житті! Авторський сценарії та авторська пісня «Діти століття» з унікальною аранжуванням отримають життя в вашому залі для глядачів!
 
Хочете знати, про що це захоплююче шоу?
 
Ви коли-небудь замислювалися над тим, що таке - «везіння»? Проста випадковість? Імовірність? Лотерея? А хто ж тоді в неї грає? Ви самі? А може все відбувається зовсім навпаки? І низка випадкових подій в результаті виявляється зовсім не випадковою?
 
Уявіть, раптом, несподівано для себе, ви опиняєтеся в фантастичних обставин, в які важко повірити на власні очі, адже перед ними відбуваються неймовірні речі, які складно пояснити простою людською мовою. Вам пропонується можливість розібратися в цьому «неземному» питанні, рятуючи друзів і себе, а так само найважливіша в житті зустріч - зустріч з самим собою.
 
Ця дивовижна і вражаюча історія відкриє Вам погляд на світ з іншого боку, а незвичайний і ексцентричний сюжет не залишить байдужим навіть самого запеклого критика в залі для глядачів.
 
Стати свідком неймовірної дії його розгортає найнеймовірнішим чином, де на все про все - одна ніч!