Управління культури і туризму Харківської обласної державної адмістрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР"

Kharkiv MeetDocs. Номери

31.10.2020

Режисери: Олег Сенцов, Ахтем Сеітаблаєв
Країна: Україна, Польща, Чехія, Франція 2020
Хронометраж: 104 хв
Жанр: драма, антиутопія
Мова: український
У ролях: Олександр Ярема, Ірина Мак, Віктор Жданов, Лорена Колибабчук, Денис Роднянський, Олена Узлюк, Евген Черіков, Агата Ларіонова, Олександр Бегма, Марія Смолякова, Максим Девізоров, Віктор Андрієнко, Олег Карпенко

«Номери» - повнометражний художній фільм, що був створений за однойменною п'єсою Олега Сенцова. Це розповідь про укладення Товариством, яке намагається побороти свої страхи і отримати свободу. У світі Немирів все підпорядковується суворої системі і верховному правителю - Нулю. Десять героїв вже звикли бігти по колу і робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості вибирати, як жити і кого любити. Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі діючі закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра номерів розколюється на шматки. Вони хочуть самостійно вирішувати свою долю, отримати імена і створити новий світ, де будуть панувати їх закони. Номери відмовляються від старої системи, але буде нова краща за попередню?

фестивалі:
Світова прем'єра фільму відбулася в рамках програми спеціальних показів Berlinale Special 70 ювілейного Берлінського кінофестивалю 21 лютого 2020.