Урочистий захід до 28-й річниці виведення військ з Афганістану

11.02.2017

11 лютого в Обласному організаційно-методичному театрально-концертному центрі відбувся урочистий захід, що був присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28-й річниці виведення військ з Афганістану.

Від імені голови ХОДА Юлії Світличної воїнів-інтернаціоналістів привітав заступник керівника області Михайло Черняк.

«Хочу висловити вам слова подяки за вашу активну життєву та громадянську позицію. Харківська облдержадміністрація тісно співпрацює з багатьма організаціями, що представляють інтереси учасників бойових дій. Ви - ті люди, які пройшли війну та не з чуток знаєте, що це таке. Ви також надали величезну підтримку державі, ставши на захист нашої країни під час проведення антитерористичної операції на сході України. Ви - взірець героїзму, честі й доблесті», - звернувся до присутніх Михайло Черняк.

Він також зазначив, що в області діє низка програм, які спрямовані на підтримку учасників бойових дій, у тому числі в питаннях надання медичної допомоги та оздоровлення, вирішення соціальних питань.

«Учасники війни беруть активну участь у військово-патріотичному вихованні молоді, ініціюють проведення різних заходів і реалізацію різноманітних проектів. Спектр взаємин громадських організацій з обласною владою дуже широкий. І для нас дуже важлива ваша активна позиція», - підкреслив Михайло Черняк.

У рамках заходу заступник голови ХОДА вручив учасникам бойових дій у Афганістані державні нагороди. Ордени «За заслуги» III ступеня отримали: голова Громадської організації «Союз ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Немишлянського району міста Харків» Леонід Пивоварчук та протоієрей Храму Святого Великомученика Георгія Победоносця Валерій Польовий.

Gallery Image
Gallery Image
Gallery Image
Gallery Image

Календар подій

« »

Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд