Подорож Америкою

07.12.2016

«Подорож Америкою» здійснили діти з вадами слуху, з багатодітних та малозабезпечених родин, діти воїнів АТО та переселенців, побувавши на благодійному заході в Театрально-концертному центрі Обласного науково-методичного центру культури та мистецтв. Учасниками заходу стали хореографічний колектив «Ліцеїст», хореографічна студія «Візерунок», зразковий ансамбль пісні і танцю «Дружні хлоп’ята», дитячий театр оригінального жанру «Діти майбутнього», вокалісти Катерина Шахматова, Діана Андрощук, Дар’я Садова та Олеся Глянц.

Театралізована музична постановка стала уявною мандрівкою від Бразилії до Колумбії, через Мексиканську затоку і далі — на Північ, аж до Нью-Йорка.

Глядачі дізналася чимало цікавих фактів, а що ж саме знають про Америку, як таку, юні артисти — розпитувала їх до початку вистави.

Створила це веселе географічно-музичне шоу режисер Анастасія Єфименко.

Анастасія Єфименко:

“Задум заходу «Подорож Америкою» виник у керівництва Театрально-концертного центру. Планується зробити цикл концертів «Музика народів світу». В основу сьогоднішнього лягла історія про пірата капітана Джека Горобця, який має частину карти, де позначено скарби. Другу частину забрали із собою американські артисти. Тож він реквізує корабель, який мав вирушити до Індії, а діти у глядацькій залі стають немовби його командою. З ними у подорож відпливає також професор мистецтвознавства, який спочатку збирався показати дітям Індію. ”

Роль харизматичного капітана Джека Горобця виконував соліст харківської опери Володимир Єфименко, якого у гримі неможливо було впізнати. Втім, сміючись, актор зізнався, що подекуди й сам себе не впізнає у дзеркалі.

Володимир Єфименко:

“Концерт дуже цікавий, роль прекрасна. Порівняння із Джоні Депом боятися немає чого, бо кожен з нас привніс у цей образ щось своє. А якщо акторові подобається його роль, глядачам вона теж сподобається, всі повірять у казку. Адже ми робимо казку! ”

Подалися спершу на Південь — до Бразилії, образ якої втілила прекрасна співачка Діана Андрощук.

Діана Андрощук:

“Я — студентка четвертого курсу музичного училища, вчуся на відділі «Музичне мистецтво та естрада. Мене запросила організатор концерту, я співаю англійською мовою «Сільський блюз». Блюз це музика афро-американського населення Сполучених Штатів, її не так просто виконувати, але це справа практики та майстерності. ”

Вихованці театру «Діти майбутнього» відкривали виставу та показували ще кілька номерів. Їхній керівник — капітан національної поліції України Альона Ніколайчук — настільки енергійна та залюблена в роботу з дітьми, що дивом дивуєшся: як їй на все стає часу та сили? Адже в колективі — барабанщики, гітаристи, танцюристи, циркачі та театрали. Чи не важко опікуватися такою кількістю дітей?

Альона Ніколайчук:

“Звичайно — важко! Як може бути легко? Але ця робота — суцільне задоволення, радість. Вона заряджає позитивною енергією, шаленим настроєм і спонукає до нових постановок, як от «Шоу неонових барабанщиць», яке відкриває сьогоднішній концерт. Тема концерту — «Подорож Америкою», то ми, можна сказати, «перевернулися з ніг на голову»! Зробити театральну композицію «Зйомки в Голівуді», де знімається чергова стрічка «Бондіани». ”

«Бондіану майбутнього», разом із танцюристами колективу «Діти майбутнього» втілювали виконавці головних ролей: дівчину Бонда — Анна Коваленко та самого Джеймса Бонда — Михайло Землін.

Анна Коваленко:

“Мені 18 років, я — помічник хореографа театру «Діти майбутнього». У номері «Джеймс Бонд» є солісткою. Граю шпигунку, практично — дівчина Бонда. Мріяла колись її зіграти в кіно, та якщо чесно — і досі мрію. ”

Михайло Землін:

“Мені 20 років, я — один із найперших учасників театрального колективу «Діти майбутнього. Багато років грав головні ролі, і ось сьогодні — Джеймса Бонда. Цей номер — узагальнення «Бондіани», він має театральний сюжет, але він, все ж таки, більше хореографічний. Загалом у ньому беруть участь 10-12 дітей. Він не такий вже й масовий, але їхній вік від шести років і до… 20-ти! Якщо ж Вам цікаво, хто мені найбільше подобається з усіх акторів, котрі грали Джеймса Бонда, то це — я сам. Хотів би його зіграти. Був би найкращим!”

«Бондіана» «Дітей майбутнього» справді захоплювала яскравою хореографією та виразною драматичною грою. Надто ж несподіваним було те, що «дівчина Бонда» цього разу перемогла традиційно неперевершеного агента 007.

Ще одна вокаліста, чия майстерність справила не аби яке враження на глядачів — Дар’я Садова — теж вихованка театру «Діти майбутнього».

Дар’я Садова:

“Я — солістка театру оригінального жанру «Діти майбутнього». Сьогодні виконую англомовну пісню «Ленон», яку презентувала влітку цього року на музичному конкурсі в Болгарії. Вона про те, що кожному з нас потрібна людина, на котру можна покластися.”

Музична подорож завершилася піснею «Нью-Йорк, Нью-Йорк», умовно кажучи, у «місті великого яблука». Пісню ж виконала студентка Харківського національного університету мистецтв імені Котляревського Олеся Гланц.

І не страшно, що карта, яку розшукував Джек Горобець, виявилася підробкою. Бо талант юних артистів та щастя глядачів — куди цінніші за всі скарби в цілому світі!

Календар подій

« »

Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд