Нагородження з нагоди Міжнародного дня театру

07.04.2017

7 квітня у будівлі ХОДА, з нагоди Міжнародного дня театру, за участі голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної та голови Харківської обласної ради Сергія Чернова, відбувся урочистий прийом для представників культури і мистецтва Харківщини.

«Українська театральна традиція надзвичайно вагома та потужна. Кожен з нас любить і шанує театр, його величезну духовну силу і пишається тими талантами, які долучені до цього мистецтва, — наголосила Юлія Світлична у своєму вітальному слові. — Безумовно, Харківська область має сталі традиції та свою історію. Один національний, п’ять обласних та багато недержавних театрів втілюють на своїх майданчиках твори не лише українських авторів, але й митців з усього світу. Ми пишаємося кращими іменами, які знані не тільки на теренах Харківської області й України, але й далеко за межами нашої держави».

«Театральне життя Харкова, яскраве і насичене, у цьому творчому просторі поєднується класика й модерн, традиції та новаторство у драматичному мистецтві. Харківська театральна школа з її високим рівнем сценічної та режисерської майстерності завжди відігравала велику роль у формуванні основних напрямків розвитку вітчизняного і світового театру, — сказав Сергій Чернов. — У театрах Харкова працює майже 1,5 тисячі осіб. Багато харків'ян удостоєні звання народних і заслужених артистів, заслужених діячів мистецтв. З нашим містом пов'язана ціла плеяда імен, які зробили значний внесок у розвиток вітчизняної культури. І сьогодні своєю творчою працею ви гідно підтверджуєте високий рівень сценічної майстерності на Харківщині».

Під час урочистостей, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична та голова Харківської обласної ради Сергій Чернов вручали Почесні грамоти ХОДА та Подяки голови обласної державної адміністрації, відзначили державними нагородами та званнями видатних діячів театру.

Зокрема, серед нагороджених — директор Харківського обласного театрально-концертного центру Олександр Петрович Трохименко. Йому вручено цінний подарунок — годинник.

Вітаємо Олександра Петровича з цією відзнакою!

Календар подій

« »

Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд