Музично-поетична вистава "ПОРВАЛИ ПАРУС. Высоцкий"

25.01.2018

До 80-річного ювілею Володимира Висоцького, в день його народження 25 січня на сцені ТКЦ в 19-00 Харків'яни побачать дивовижну історію, музично-поетична вистава «порвати ПАРУС.ВІСОЦКІЙ». Кожна пісня Висоцького - це маленький спектакль. Висоцький-поет ні на хвилину не переставав бути Висоцьким-актором, тому спектакль несе в собі особливий жанр, зберігає особливий дух і стиль яскравий, вибуховий, емоційний.
Наше життя схожа на корабель. Кожен з нас пливе по хвилях своєї долі. Вітер, дощ, стихії кидають корабель з хвилі на хвилю, з одного боку в бік, найчастіше збиваючи його з наміченого шляху. Однак, якщо у людини є твердий намір йти, то ні шторм, ні хвилі, не стануть для нього перешкодою. В. С. Висоцький плив по життю з натягнутим вітрилом, він був людиною, пливли всупереч шторму і бурхливому вітрі.

Вечір присвячений великому поетові, акторові і генію, чиї вірші і пісні того дня стосуються наших сердець. Кожен знайде в ньому себе, щось своє ... зігрівшись від спека вічно летить комети - Володимира Семеновича Висоцького. Описувати подібні речі, як і талант самого поета, не треба ... треба самому зануритися в цей художній океан життя і творчості великого барда і маргінала. Вистава побудована на прозі, віршах, піснях виключно живого виконання і непростий лінії долі «іноходця» 20-го століття.

Календар подій

« »

Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд