Команда «Металіст 1925» зустрілася з вболівальниками!

02.04.2017

Команда «Металіст 1925» зустрілася з вболівальниками!
Близько чотирьохсот харківських футбольних уболівальників 2 квітня 2017 року, прийшли на зустріч з гравцями та керівництвом команди «Металіст 1925»!

Така масштабна зустріч з уболівальниками проводиться вперше в Театрально-концертний центрі і можливо стане доброю традицією.

Всі, хто прийшов на зустріч, мав можливість задати питання футболістам, головному тренеру і менеджменту команди.

Головний тренер команди Олександр Призетко, а також генеральний директор команди Володимир Лінке розповіли про перші досягнення своїх підопічних, метою на цей сезон, перспективи участі у другій лізі, майбутніх матчах і інших подіях.
Спортивний директор «Металіст 1925» В'ячеслав Хруслов представив уболівальникам новачків нашої команди, які в нинішньому сезоні сім осіб.
А засновник команди «Металіст 1925» Сергій Стороженко привітав всіх зі стартом другого кола Чемпіонату України з футболу, і звичайно вселив у всіх віру в те, що харківська футбольна команда відроджується, і завдяки спільним зусиллям великий футбол знову буде в нашому місті.
Також під час зустрічі було розгорнуто найбільший прапор України, на якому всі вболівальники змогли залишити автографи та побажання гравцям. Цей прапор 5 квітня буде розгорнуто на ОСК «Металіст» під час матчу «Металіст 1925» - «Соллі Плюс» (початок зустрічі – о 19:25).

Наприкінці зустрічі весь зал - і вболівальники, і футболісти, виконали гімн України. Після чого у вболівальників була можливість особисто поспілкуватися з керівництвом та гравцями...

Календар подій

« »

Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд