Управління культури і туризму Харківської обласної державної адмістрації

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ТЕАТРАЛЬНО-КОНЦЕРТНИЙ ЦЕНТР"

Гала-концерт 12-го Міжнародного фестивалю військово-патріотичної пісні «Солдати миру»

27.10.2017

Фестиваль заснували воїни-інтернаціоналісти, які воювали в Афганістані. У ньому взяли участь учасники бойових дій, представники силових відомств, творчі колективи з різних регіонів України та інших країн. В цьому році, зокрема, переможцем був визнаний Вадим Вовк з Молдови.

Щорічно на фестивалі зустрічаються воїни-інтернаціоналісти та їхні сім'ї, проходить нагородження ветеранів. Так, учаснику бойових дій в Афганістані Юрію Мережко вручили орден «За заслуги» III ступеня, яким його нагороджено згідно з Указом Президента України.

Подяки Харківського міського голови ветеранам, учасникам Міської спілки ветеранів Афганістану і волонтерам вручила заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан. «За ці роки ми стали близькими людьми. Я дуже рада всіх вас тут бачити. На війні люди починають по-різному поводитися, напруга емоцій вимагає виходу, хтось кричить, плаче, а хтось починає писати вірші і пісні. Такі пісні я порівнюю з молитвою. Тому що, коли важко і не знаєш, як вчинити далі, починаєш молитися і співати. Я бажаю успіхів усім вам, фестивалю, його учасникам, бажаю отримати задоволення від виконання, від почутого. Бажаю всім здоров'я, гарного настрою і, звичайно ж, миру на нашій землі», - сказала віце-мер. У свою чергу голова Обласної спілки ветеранів Афганістану Володимир Рижков зазначив, що фестиваль і далі проходитиме, а його географія - розширюватиметься.

«Немає деяких людей, які стояли біля витоків створення цього фестивалю. Раніше ми хотіли назвати фестиваль «Солдати останньої війни», але, на жаль, вона була не останньою. Завдання «Солдат миру» - повернути мир в Україну і щоб все це закінчилося. Спасибі всім, хто приїхав і підтримав цю ідею», - сказав Володимир Рижков.

На завершення всім лауреатам фестивалю вручили дипломи, і пройшов концерт.

Gallery Image
Gallery Image
Gallery Image
Gallery Image