Благодійний рок-концерт Сергія Жадана

17.02.2017

Концерт пройшов 17 лютого в театрально-концертному центрі за підтримки Управління культури та туризму Харківської облдержадміністрації.

Учасниками концерту стали групи «Жадан і собаки», «Шана», «Вул. Курзу», «П@п@ Карло & Борис Севастьянов», Олег Каданов. Усі музиканти грали без гонорару.

«Практично всі учасники цього концерту грали і на харківському, і на київському Майданах, і на безлічі благодійних концертів під час війни, – розповів співорганізатор концерту Василь Рябко. – Прекрасно, коли можна поєднати рок-концерт та благодійність. Допомагати – і музикою нагадувати про важливі речі».

Зібрані гроші планують передати кільком родинам загиблих українських військових, у тому числі – з Добровольчого українського корпусу.

«Це родини хлопців, які загинули в той період, коли добровольчі батальйони ще не мали офіційних статусів у МО та МВС, не мали статусу учасника бойових дій і, відповідно, їхні родини не отримують державної допомоги, як родини «офіційних» загиблих. Це нелогічно і несправедливо», – пояснила голова правління БФ Сергія Жадана Ірина Куніцина.

Вона підкреслила, що задача благодійного проекту – не лише допомогти грошима, а й нагадати суспільству та державі, що ці люди є і потребують підтримки.

Як розповів Сергій Жадан, деякі родини потребують допомоги грошима, деякі просять купити якісь конкретні речі, як, наприклад, пральну машину, чи допомогти з орендою квартири.

«Хочу нагадати й про інше: інколи родинам, які втратили на війні батька, потрібні не так гроші, як побутова допомога і підтримка. Якщо у вас є такі сусідки, співробітниці – спитайте, що їм потрібно, чим допомогти», - зауважив поет.

Благодійну акцію Сергій Жадан провів також і в Києві. На презентації аудіокниги «Тамплієри» на вірші поета вдалося зібрати 63 тис. грн.

«Задача нашого фонду, – не просто збирати гроші та щось купувати, а робити так, щоб люди на сході відчували себе потрібними, бачили себе як невіддільну частину України, – говорить Сергій Жадан. – Цьому ми присвятимо низку культурних проектів».

 

Gallery Image
Gallery Image
Gallery Image
Gallery Image

Календар подій

« »

Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд